Jubileusz | 50 lat razem

baner

Z wielką radością i dumą ogłaszamy, że nasz zakład w Gniewie obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz – pół wieku nieprzerwanej działalności. Przez te wszystkie dekady, dzięki nieustannemu dążeniu do doskonałości, innowacyjności i zaangażowaniu naszych pracowników, udało nam się zbudować silną markę, która jest synonimem jakości i zaufania w branży.

Nasza historia rozpoczęła się w 1974 roku, kiedy to niewielka fabryka na obrzeżach Gniewu rozpoczęła swoją działalność. Dziś, po pięciu dekadach, jesteśmy wiodącym producentem keramzytu. To piękna podróż, która była możliwa dzięki ciężkiej pracy, pasji i innowacyjności osób, które tworzą nasz zakład.

Przez lata nie tylko rozwinęliśmy naszą ofertę, ale także inwestowaliśmy w lokalną społeczność, tworząc miejsca pracy i wspierając różnorodne inicjatywy. Nasza firma zawsze stawiała na rozwój i doskonalenie, co pozwoliło nam na przetrwanie w zmieniającym się świecie i dostosowanie się do nowych wyzwań rynkowych.

W ramach obchodów naszego jubileuszu serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia specjalnej zakładki na naszej stronie internetowej, poświęconej 50-leciu istnienia zakładu w Gniewie. Znajdziecie tam Państwo galerię zdjęć z przeszłości, historię naszego rozwoju, wywiady z pracownikami, którzy byli z nami od samego początku.

To wyjątkowy moment dla nas wszystkich – czas, aby wspólnie świętować sukcesy, które osiągnęliśmy. Zapraszamy do dołączenia do naszych obchodów i podzielenia się tym radosnym czasem. Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej o naszej historii, ludziach i planach na przyszłość.

Dołącz do nas w świętowaniu tego wyjątkowego jubileuszu. Razem możemy spojrzeć w przyszłość z nadzieją i optymizmem, kontynuując tradycję innowacji i doskonałości, która była naszym znakiem rozpoznawczym przez ostatnie 50 lat.

Zespół zakładu w Gniewie

Please register your details first

Areas of interest