Kongres Geoinżynieria i Budownictwo Podziemne

kongres

Z dumą informujemy, że jesteśmy Sponsorem Srebrnym Kongresu Geoinżynieria i Budownictwo Podziemne, który w dniach 20-22 września 2022 r. odbędzie się w Tomaszowicach pod Krakowem!


Kongres Geoinżynieria i Budownictwo Podziemne jest kontynuacją organizowanych od nastu już lat konferencji Geoinżynieria w Budownictwie oraz Budownictwo Podziemne. Istotą Kongresu jest stworzenie wydarzenia, w trakcie którego przedstawione zostaną niuanse realizacji infrastrukturalnych, a wszystkie strony procesu inwestycyjnego zostaną zaproszone do szerokiej dyskusji na różne tematy branżowe. Wezmą w nim udział przedstawiciele generalnych wykonawców, inwestorów, a także wykonawców, producentów, dostawców i biur projektowych. Zaproszeni prelegenci, zarówno ze świata nauki, jak i biznesu, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i jakże cennym doświadczeniem branżowym. Pierwszy dzień Kongresu poświęcony będzie tematom geotechnicznym, a drugi projektom tunelowym oraz realizacji garaży podziemnych.
Kongres odbędzie się w formule hybrydowej, umożliwiającej uczestnictwo bezpośrednie oraz online za pośrednictwem platformy edukacyjnej akademiainzynieria.com
Wraz z organizatorem – Wydawnictwem Inżynieria Sp. z o.o. – serdecznie zapraszamy, by wspólnie w gronie ekspertów szukać najlepszych odpowiedzi na nurtujące pytania, a także wskazówek co do realizacji kolejnych inwestycji.

Agenda oraz szczegóły dostępne na stronie:
https://konferencje.inzynieria.com/gibp2022/

Rejestracja:
https://r.inzynieria.com/frontend/web/konferencja/30

 

Serdecznie zapraszamy!
 

Please register your details first

Areas of interest