LECA WSPIERA PROJEKTANTÓW

pogotowie projektowe

Osoby zainteresowane konsultacją projektu mogą skorzystać ze wsparcia naszych doradców technicznych Leca® - Pogotowie Projektowe. Wystarczy do nas napisać lub zatelefonować. Ekspert Leca skontaktuje się z projektantem w ciągu 24 godzin, a w razie potrzeby również do niego dojedzie. Na zgłoszenia czekamy pod adresem: doradca@leca.pl oraz numerami telefonów: 505 172 083 lub 505 172 082. Można również skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

Ten nowy serwis jest kontynuacją i rozszerzeniem naszych dotychczasowych działań mających na celu ułatwienie pracy projektantom. Już mogą skorzystać z ponad 300 gotowych rozwiązań m.in. podłóg na gruncie, zielonych dachów, izolacji rurociągów czy remontu stropów. Szczegółowe opisy wraz z bogatą dokumentacją techniczną (w tym rysunki CAD) zamieszczone są na stronie internetowej www.leca.pl w specjalnej zakładce Dla projektanta.

Do dyspozycji projektantów oddajemy również programy i narzędzia kalkulacyjne usprawniające wykonywanie obliczeń cieplno-wilgotnościowych oraz wspomagające projektowanie w zakresie zielonych dachów, izolacji rur w gruncie i geotechniki, a także bibliotekę BIM.

Produkcją keramzytu w Polsce zajmujemy się ponad 40 lat. Dostarczamy go odbiorcom na terenie całego kraju. Zebrane doświadczenia z realizacji oraz wyjątkowe właściwości Leca® KERAMZYTU dały solidną podstawę dla naszych rozwiązań.

Please register your details first

Areas of interest