MIKRO-KURS | GEOTECHNIKA

Nasz kurs kierujemy do osób, które zawodowo związane są z geotechniką oraz do wszystkich innych, którzy chcą poszerzyć swoją ogólną wiedzę w zakresie możliwości zastosowań Leca® KERAMZYTU.

Zobacz więcej
kurs

Nasze mikro-kursy mają charakter podstawowy i techniczny i zawierają szereg informacji dotyczących najistotniejszych parametrów materiału z punktu widzenia geotechniki, oraz wiele wskazówek i wytycznych wykonawczych. Dlatego może być również przydatnym źródłem wiedzy dla studentów wielu kierunków inżynieryjnych.

Opracowaliśmy bezpłatny mikro-kurs, który jest przeglądem typowych rozwiązań Leca® dla budownictwa infrastrukturalnego. W prosty i przejrzysty sposób opisujemy zasady działania konstrukcji z zastosowaniem Leca® KERAMZYTU, a załączone filmy wzbogacają prezentowaną treść. Dzielimy się naszą wiedzą, którą zdobyliśmy na przestrzeni kilkudziesięciu lat, uczestnicząc w realizacji wielu projektów inżynieryjnych na całym świecie.

Aby zarejestrować się na kurs musisz wypełnić formularz. Gdy tylko Twoja rejestracja zostanie potwierdzona otrzymasz email z dostępem do aplikacji.

Czym jest mikro-kurs Leca®?
Moblrn, to platforma edukacyjna gdzie publikujemy nasze kursy. Mikro-kurs to krótki kurs (jedna sekcja nie zajmuje więcej niż kilka minut), który wykonujesz samodzielnie na swoim smartfonie lub komputerze.

Zachęcamy do rejestracji!

Please register your details first

Areas of interest