REMONTUJESZ? KERAMZYT JEST NIEZASTĄPIONY!

Leca® KERAMZYT to nowoczesny materiał izolacyjny, dzięki któremu znacznie podniesiesz standard swojego domu i obniżysz koszty eksploatacji. Jest uniwersalny i „wielozadaniowy”. Idealnie nadaje się do remontów! Może jednocześnie: izolować, odciążać, poziomować krzywizny i wypełniać różne elementy budynku. Jest przy tym trwały i nieszkodliwy dla środowiska. Przekonaj się o tym sam!

Zobacz więcej
remonty wstep

Leca® KERAMZYT

 

Do czego służy?

Możesz wykorzystać go zarówno do izolacji stropów, ścian, podłóg, jak i rur w gruncie.

 

Przed czym chroni?

Materiał doskonale izoluje przed: zimnem, wilgocią, hałasem i innymi niepożądanymi elementami zewnętrznymi, jak gryzonie czy osy.

grafika remontujesz

Remontujesz dom albo mieszkanie?

Masz domek „kostkę” z lat 70-tych?

kostka

Mieszkasz w domu jednorodzinnym ze spadzistym dachem?

domek

Jesteś lokatorem mieszkania w starej kamienicy?

kamienica

Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań

Uwaga: w opisach poniżej numery rozwiązań odpowiadają oznaczeniom na zdjęciach budynków.

1. Strop

Leca® KERAMZYT wykorzystany jako wypełnienie znacznie zmniejszy obciążenie konstrukcji. Będzie doskonałą izolacją cieplną i akustyczną, jak również wypoziomuje krzywizny stropu.

 

2. Ściany piwnic

Leca® KERAMZYT wspaniale sprawdza się jako ocieplenie ścian w gruncie z jednoczesnym wykonaniem drenażu. Nierównomierne osiadanie budynków grozi pękaniem murów i naruszeniem izolacji. W takiej sytuacji drenaż minimalizuje zawilgocenia murów.

 

3. Stropodach

Leca® KERAMZYT to wygodne i oszczędne rozwiązanie izolacyjne stropodachu. Nie wymaga, jak kiedyś, zastosowania dwóch różnych materiałów do izolacji i na spadki, doskonale je zastępując.

 

4. Podłoga na gruncie

Leca® KERAMZYT impregnowany to kruszywo przygotowane specjalnie, by ograniczyć kapilarne podciąganie wody z gruntu. W rozwiązaniu podłogi na gruncie jedna warstwa materiału zastępuje: podsypkę piaskową, podłoże betonowe i styropianową izolację termiczną.

 

5. Rury instalacyjne w gruncie

Leca® KERAMZYT skutecznie izoluje rury instalacji wodnej i kanalizacyjnej w gruncie, dzięki czemu można układać je nawet w strefie przemarzania.

zobacz  Tutaj znajdziesz szczegółowe rozwiązania „krok po kroku opracowane dla każdego z powyższych problemów.

Dodatkowo, na architektów czekają tam gotowe rysunki CAD. Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z pomocy naszych doradców technicznych.

 

Leca® KERAMZYT jest niezastąpiony przy remontach

zobacz  Przeczytaj też inne artykuły o zastosowaniu keramzytu przy remoncie domu lub mieszkania:

Please register your details first

Areas of interest