Ciepłe domy z keramzytu onlineZobacz stronę o ciepłych domach z Leca® KERAMZYTU

Osobom planującym budowę ciepłego, komfortowego i nowoczesnego domu polecamy stronę lecadom.pl poświęconą domom z keramzytu. Strona adresowana jest do inwestorów, projektantów i wykonawców domów jedno-  i wielorodzinnych. Wyróżnia się prostotą przekazu oraz intuicyjnością. Można ją przeglądać na urządzeniach mobilnych. 

Z myślą o przyszłych inwestorach na lecadom.pl przygotowano m.in. gotowe projekty domów opracowane przez współpracujących architektów oraz wywiady z osobami, które od lat mieszkają w domach z keramzytu i chętnie podzieliły się swoimi spostrzeżeniami i opiniami. Projektanci znajdą tam gotowe do pobrania użyteczne narzędzia wspomagające prace projektowe takie jak rysunki techniczne i kalkulatory. Dla wykonawców przeznaczone są praktyczne instrukcje „krok po kroku” dotyczące prac budowlanych, porady, filmy. 

W skrócie: keramzyt to lekkie ceramiczne kruszywo wytwarzane z gliny. Domy z keramzytu budowane są w chłodnej Skandynawii i gorącej Portugalii. Ich paroprzepuszczalne, zawsze suche ściany skutecznie chronią przed zimnem i nadmiernym ciepłem oraz nie pozwalają na powstanie przypadkowego zagrzybienia. A więcej o domach z keramzytu np. w artykule Dom z keramzytu: ciepły, trwały, zdrowy i komfortowy