Biblioteka BIM Leca®

BIM Leca® to obszerna, darmowa baza gotowych modeli przegród przydatnych przy projektowaniu w programie Revit. Biblioteka dysponuje rozwiązaniami ścian oraz izolacji stropów, stropodachów, dachów zielonych i podłóg na gruncie.

 

W celu przyspieszenia doboru właściwego modelu przegrody, możliwe jest ograniczenie liczby proponowanych elementów, poprzez narzucenie oczekiwanej wartości współczynnika przenikania ciepła U, jaki przegroda powinna spełniać.

W wyszukiwarce BIM Leca® można błyskawicznie określić lub skorygować U dla zadeklarowanej przegrody. Z funkcji tej również mogą skorzystać projektanci niepracujący w programie Revit.

Wśród gotowych modeli znajdują się rozwiązania dla budynków nowo projektowanych i remontowanych. Wszystkie je łączy lekkie ceramiczne kruszywo Leca® KERAMZYT, które może pełnić funkcję zarówno materiału izolacyjnego, jak i głównego składnika pustaków i bloczków ściennych. Zapraszamy do swobodnego i bezpłatnego korzystania z bogatej biblioteki BIM Leca®.

patrz.jpg BIM-z-cieniem-small.png Przejdź do biblioteki BIM Leca

 

Zobacz film jak korzystać z biblioteki BIM przygotowanej przez Leca® (z głosem)

 

>> Pobierz instrukcję jak korzystać z biblioteki BIM Leca

>> Jeśli masz pytania odnośnie BIM Leca® napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych jest Leca Polska sp. z o.o. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Please register your details first

Areas of interest