Nasz kurs kierujemy do osób, które zawodowo związane są z geotechniką oraz do wszystkich innych, którzy chcą poszerzyć swoją ogólną wiedzę w zakresie możliwości zastosowań Leca® KERAMZYTU.

Nasze mikro-kursy mają charakter podstawowy i techniczny i zawierają szereg informacji dotyczących najistotniejszych parametrów materiału z punktu widzenia geotechniki, oraz wiele wskazówek i wytycznych wykonawczych. Dlatego może być również przydatnym źródłem wiedzy dla studentów wielu kierunków inżynieryjnych.

Opracowaliśmy bezpłatny mikro-kurs, który jest przeglądem typowych rozwiązań Leca® dla budownictwa infrastrukturalnego. W prosty i przejrzysty sposób opisujemy zasady działania konstrukcji z zastosowaniem Leca® KERAMZYTU, a załączone filmy wzbogacają prezentowaną treść. Dzielimy się naszą wiedzą, którą zdobyliśmy na przestrzeni kilkudziesięciu lat, uczestnicząc w realizacji wielu projektów inżynieryjnych na całym świecie.

Aby zarejestrować się na kurs musisz wypełnić formularz. Gdy tylko Twoja rejestracja zostanie potwierdzona otrzymasz email z dostępem do aplikacji.

Czym jest mikro-kurs Leca®?
Moblrn, to platforma edukacyjna gdzie publikujemy nasze kursy. Mikro-kurs to krótki kurs (jedna sekcja nie zajmuje więcej niż kilka minut), który wykonujesz samodzielnie na swoim smartfonie lub komputerze.

Zachęcamy do rejestracji!