Spotkanie z SąsiadamiWizyta w laboratorium w zakładzie produkcji keramzytu w Gniewie

Za nami szósty z kolei Dzień Otwarty w Zakładzie w Gniewie.

W sobotę 16 czerwca 2018, w ramach Dnia Otwartego, gościliśmy w fabryce keramzytu w Gniewie ponad 400 mieszkańców Gniewu i okolic. Nasi Goście zwiedzili Zakład, zapoznali się z przebiegiem procesu produkcyjnego, odwiedzili laboratorium, kopalnię oraz rekultywowane tereny. Piękna pogoda, moc atrakcji i pyszne jedzenie – to wszystko złożyło się na wyjątkowy klimat tego dnia. 

Dzień Otwarty to nie tylko zwiedzanie.

W tym roku Dzień Otwarty był pod hasłem „Roztańczony Gniew”. Goście Zakładu wzięli udział w zabawach i konkursach związanych z tańcem. W programie przewidziano „Disco szaleństwo” na specjalnych matach DDR oraz zajęcia z niezwykle popularnej Zumby prowadzone przez wykwalifikowaną instruktorkę. Pamiętaliśmy także o najmłodszych. Czekały na nich: kącik plastyczny i sportowo-animacyjny, dmuchana zjeżdżalnia, basen z kulkami oraz liczne konkursy z nagrodami. Ogromną frajdę dzieciom sprawiło zwiedzenie Zakładu kolejką.

Dzień na świeżym powietrzu pobudził apetyt, nikt jednak nie wyszedł głodny. Był grill, kolorowa oranżada i wspólne pieczenie kiełbasek.